95 отзывов
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
Интернет магазин детских товаров "Kinderoom"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
Ирина
УкраинаКиев

Коала Читала – Казки Smart Koala Fairy Tales вже на складі!

Коала Читала – Казки Smart Koala Fairy Tales вже на складі!

А ви любите казки? А читати дітям на ніч? Вашим кращим помічником в цій справі стане ручка Smart Koala з першим сезоном казок Коала Читала.

В набір входить чотири книги: Щасливий принц (Happy Prince) Червона Шапочка (Little Red Riding Hood) Попелюшка (Cinderella) Буратіно (Pinocchio) Смарт ручка із задоволення буде «читати» казки і вам, і вашій дитині англійською, українською та російською мовами. На кожній сторінці ви знайдете ігри, а персонажі «вміють розмовляти»! Також, при бажанні, ви зможете записати казку своїм голосом і ваше дитя буде із задоволення слухати «вашу» казку! Для нових книг Smart Koala потрібно лише скачати необхідний аудіофайл з сайту smartkoala.com.ua/uk/
facebook twitter
Другие статьи
 • Angry Birds злі птахи чи милі пташечки?
  Angry Birds злі птахи чи милі пташечки?
  Angry Birds — це вже більше ніж просто гра зі смартфонів. А починалось все з гри з простеньким сюжетом із протистоянням розгніваних пташок і зелених свинок, яка за досить швидкий час – підкорила весь світ.
  Полная версия статьи
 • Валізи 2E для всієї родини
  Валізи 2E для всієї родини
  2Е розширює асортимент продукції колекцією валіз Youngster трьох різних розмірів у чотирьох кольорах. Аксесуари повністю відповідають своїй назві: зручні, яскраві, надихають на нові враження, подорожі і разом з тим довершені за стилем.
  Полная версия статьи