Про нас

Познайомимось?
Розповідаємо про нашу сімю, історію створення магазину, та багато іншої цікавої інформації.

Привіт друзі! Ми дуже радi знайомству i хотiли б розповiсти трохи про себе.

Kinderoom - це не просто iнтернет магазин iграшок та одягу для дiтей - він дещо крутіше! Ми молода, весела і дружна сім'я)) 6 років тому ми стали батьками нашого неймовірного хлопчика і з тих пір все закрутилося ..., життя однозначно стала яскравіше.

Безсонні ночі, сльози, сміх, найулюбленіша посмішка, колискові, перші слова, перші кроки, нескінченні прогулянки на свіжому повітрі з коляскою в парку. Ми в повній мірі почали пірнати знову в дитинство з головою!

Щоразу купуючи нову іграшку, ми як і більшість батьків намагалися купити самий класний подарунок в світі, найкращі речі.


Саме так і народилася наша ідея, створити інтернет магазин для сучасних батьків, які хочуть тішити малюка унікальними і якісними іграшками, одягати стильно і зі смаком.

Наша сімейна команда відвідує спеціальні виставки по всьому світу. Саме там ми відбираємо ексклюзивні дитячі бренди, які підкорять ваші серця якістю, багатофункціональністю і неповторним дизайном, як вони підкорили наші.

Так само ми з великим інтересом і ентузіазмом, активно намагаємося просувати наші українські бренди дитячого одягу та іграшок. У процесі нашої роботи в черговий раз переконуємося, що деякі з них нітрохи не поступаються якістю товарам відомих світових брендів. Товари UA (або товари з написом Зроблено в Українi) поміщені в окрему групу в каталозі товару, і ми рекомендуємо не оминати їх стороною. Підтримаємо українське разом! )))

Ми зберегла кращі традиції душевності! Нам довіряють тисячі батьків! Ми гарантуємо високу якість і клієнтоорієнтований сервіс.

Розміщуйте своє замовлення в kinderoom.com.ua і залишайтеся з нами на довгі роки)))

У вас є питання чи вам потрібна консультація?

Залиште номер телефону, і ми зв'яжемося з вами на протязі 5 хвилин.