Оплата та доставка

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Phasellus in tristique mi. Nunc augue enim, pharetra
nec augue id, blandit ultricies felis. Proin sit amet
consequat nunc, vel tempus sapien.

Доставка

У вас є можливість замовити доставку на всій території України.

Доставка здійснюється транспортними операторами:

  • Нова Пошта (самовивіз з відділення)
  • Нова Пошта (кур'єр)

Час доставки Вашої посилки компанією «Нова пошта» в пункт призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів. Замовлення, оформлені до 12:00, ми передаємо в той же день компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Замовлення, оформлені після 12:00 - ми передаємо компанії "Нова Пошта" на наступний день. У разі замовлення у вихідний чи святковий день ми передаємо його компанії "Нова Пошта" в наступний робочий день. Після цього перевізник повідомить Вас про точні терміни і час прибуття товару в пункт призначення.

Увага! При доставці до складу транспортної компанії замовлення зберігається на пункті видачі не більше 3 робочих днів, після чого повертається назад.

ОБОВ'ЯЗКОВО ПЕРЕВІРЯЙТЕ ТОВАР ПЕРЕД оплатоЮ.

При виявленні механічних пошкоджень на товар (тріщин, сколів, вм'ятин і т. д.) Або його повної непрацездатності, вам негайно необхідно зателефонувати в інтернет-магазин 0 (800) 306 063 і повідомити про це оператору, який вас проконсультує з приводу повернення або обміну і допоможе знайти правильне рішення в ситуації, що склалася.

* Вартість і терміни доставки в населені пункти Донецької і Луганської областей обговорюються заздалегідь з нашим представником після формування замовлення на сайті. Доставка в Автономну Республіку Крим не здійснюється.

Оплата

Оплатити продукцію Ви можете:

  • післяплатою (готівкою при отриманні)
  • картами VISA / Mastercard під час оформлення замовлення
  • на карту Приват-банку.

Ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайтах транспортних компаній.